Partneři

oBydlení.cz

Portál, který Vám pomůže při zařizování bydlení a získávání inspirace. Tisíce katalogových stran od prodejců Asko, Kika, Baumax, Bauhaus, ale i nabídky desítek dalších. Dále zde naleznete články, bydlení čtenářů, fotogalerie a diskuze.

Český kutil.cz, s.r.o.

Internetový hobby magazín pro celou rodinu – informačního serveru o kutilství.

Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových časopisů z oblasti bydlení a životního stylu.  Z internetových titulů má největší tradici časopis Trendy bydlení, nabízející v současnosti okolo pěti tisíc článků, rad a nejrůznějších tipů. Tento portál představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Druhým titulem, který Net Press Media vydává, je internetový časopis Bydlet v panelu. Nejnovějším internetovým časopisem je Energeticky úsporné bydlení .

Business Media CZ, s.r.o.

Již s dlouholetou tradicí nabízí naše vydavatelství široký výběr časopisů o bydlení. Skvělá grafika, kvalitní obsah a krásné fotografie jsou podstatou našich časopisů, což dokládá i několikeré ocenění našich titulů „Časopisem roku“. Jednoduše Vám pomůžeme s orientací při tvorbě interiérů, seznámíme Vás s designem, stavebními řešeními nebo výstavbou exteriérů. Své pevné místo mezi našimi aktivitami mají i elektronická média a správa webů, kde Vám průběžně připravujeme další informace a zábavu.

Príma receptář

Internetový hobby magazín, který dnes a denně přináší zajímavé články na téma zahrada, dům a byt, vaření, ruční práce a v neposlední řadě také z říše. Všechny odborné články jsou přehledně řazeny do několika kategorií. Na publikaci se ale podílí i naši čtenáři, kteří nám pravidelně zasílají své výpěstky do rubriky „Vaše úspěchy“.

Svépomocí.cz

Zkušenosti, rady a pracovní postupy o stavbě i rekonstrukci svépomocí od odborníků a svépomocných stavebníků.

Naše bydlení

Portál pro stavbu a bydlení. Rady, tipy a inspirace

Dobré bydlo

portál o bydlení.

Biano.cz

Biano.cz uživatelům především výrazně šetří čas a usnadňuje nákup veškerého nábytku a doplňků do domácnosti. Na jedné webové stránce totiž nabízí více než 1,5 milionu produktů z téměř 600 českých eshopů s nábytkem a bytovými doplňky, mezi nimiž jsou i ty největší značky jako Sconto, Bonami, Siko, IKEA a další. Zároveň zde lidé mohou najít inspiraci pro bydlení díky více než 80 tisíci fotografií realizací 800 českých architektů a interiérových designérů, které lze rovnou kontaktovat.

Reality Forum – inzertní a informační portál

Inzertní a informační portál Reality Forum. Jak připravit, prodat, pronajmout, koupit, financovat nemovitost a co potřebujete po prodeji nemovitosti.