Partneři

oBydlení.cz

Portál, který Vám pomůže při zařizování bydlení a získávání inspirace. Tisíce katalogových stran od prodejců Asko, Kika, Baumax, Bauhaus, ale i nabídky desítek dalších. Dále zde naleznete články, bydlení čtenářů, fotogalerie a diskuze.

 

Český kutil.cz, s.r.o.

Internetový hobby magazín pro celou rodinu – informačního serveru o kutilství.

 

 

 

 

Net Press Media

Společnost Net Press Media je vydavatelem tištěných a internetových časopisů z oblasti bydlení a životního stylu.  Z internetových titulů má největší tradici časopis Trendy bydlení, nabízející v současnosti okolo pěti tisíc článků, rad a nejrůznějších tipů. Tento portál představuje bydlení jako součást moderního životního stylu. Druhým titulem, který Net Press Media vydává, je internetový časopis Bydlet v panelu.

Business Media CZ, s.r.o.

Již s dlouholetou tradicí nabízí naše vydavatelství široký výběr časopisů o bydlení. Skvělá grafika, kvalitní obsah a krásné fotografie jsou podstatou našich časopisů, což dokládá i několikeré ocenění našich titulů „Časopisem roku“. Jednoduše Vám pomůžeme s orientací při tvorbě interiérů, seznámíme Vás s designem, stavebními řešeními nebo výstavbou exteriérů. Své pevné místo mezi našimi aktivitami mají i elektronická média a správa webů, kde Vám průběžně připravujeme další informace a zábavu.

Príma receptář

Internetový hobby magazín, který dnes a denně přináší zajímavé články na téma zahrada, dům a byt, vaření, ruční práce a v neposlední řadě také z říše. Všechny odborné články jsou přehledně řazeny do několika kategorií. Na publikaci se ale podílí i naši čtenáři, kteří nám pravidelně zasílají své výpěstky do rubriky „Vaše úspěchy“.

 

Svépomocí.cz

Zkušenosti, rady a pracovní postupy o stavbě i rekonstrukci svépomocí od odborníků a svépomocných stavebníků.

 

Zahrádkář

Zahrádkář – nejoblíbenější hobby časopis pro zahradu přináší každý měsíc odborné rady pro zahradu, dům a domácnost. Vydává Český zahrádkářský svaz.

Mějte skvělý přehled o tom, co a kdy ve správný čas na zahradě udělat! Zahrádkář vycházející již od roku 1969 každý měsíc přináší informace a novinky ze světa ovoce, zeleniny a okrasných rostlin. Najdete v něm nápady a tipy, jak oživit zahradu a jak se o ni správně starat, ale i zajímavosti z oborů zahradní architektury.

 

Bydlení Raz Dva

Web Bydlení Raz Dva, již od roku 2014 tipy, rady, novinky ve stavebnictví, informace o nových materiálech, každoroční kalendář stavebních veletrhů a zahradních výstav v ČR, vybírá TV tipy na pořady o bydlení a zahradě, vysvětluje známé i méně známé pojmy, stavební slovník, fotografie, babské rady. Pro odlehčení si lze přečíst i vtipy a fórky z oboru stavění a bydlení.

Biano.cz

Internetový vyhledávač nábytku a dekorací vám pomůže najít ten nejlepší produkt do vaší domácnosti. Nemusíte už procházet stovky e-shopů, všechno najdete na jednom místě. Díky přehledným filtrům si zvolíte konkrétní vlastnosti produktů. Jako pokročilejší funkci můžete využít i vyhledávání nábytku podle fotky či obrázku. A v případě, že interiér teprve plánujete, si jednotlivé místnosti můžete navrhnout pomocí nástroje Biano Studio.

DŘEVO&stavby

Časopis DŘEVO&stavby je jediným periodikem zaměřeným na problematiku stavby domů na bázi dřeva a bydlení v nich.
Je určen každému, kdo se zajímá o stavbu rodinného domu, chystá se stavět dřevostavbu, už postavil a bydlí, nebo třeba jen o stavbě domu na bázi dřeva teprve sní.
Nabízí vyvážený soubor informací a inspirace, včetně kontaktů, pro současné nebo budoucí bydlení v dřevostavbě.

Časopis Nové Proměny Bydlení

Pokud někdo hledá radu, jaké si pořídit polštáře, jak poskládat tři děti do jednoho pokoje a nebo jak zařídit úplně nový byt, odpovědi na své otázky najde právě v našem časopisu! Časopis Nové Proměny Bydlení vytváří tým zkušených interiérových designérů, redaktorů a produkčních, jejichž práci znáte pod vedením šéfredaktorky Pavlíny Blahotové.

Dřevostavitel

Největší české online médium se zaměřením na dřevostavby, jejich stavbu a vybavení. Na Dřevostaviteli najdete přes 1300 autorských a zajímavých článků, zkušenosti majitelů dřevostaveb, inspiraci pro bydlení, galerie projektů staveb, kalkulačky, aplikace, katalog firem, mapu vzorových domu a mnoho dalšího.

NOVINY – ZBLIZKA.CZ

Noviny Zblízka, zpravodajský a zábavný web prioritně zaměřený na dění v okrese Louny, tedy na Lounsku, Žatecku a Podbořansku, ale poskytující zajímavé informace i z jiných regionů v okolí, jsme jako nový projekt začali připravovat v létě roku 2020. Ke konci srpna jsme uvedli stránky do zkušebního provozu a od září 2020 zahájila nová redakce standardní novinářskou a publikační činnost s denními příspěvky pro širokou veřejnost.

Livinis.cz 

Magazín Livinis.cz vám pravidelně přináší dávku inspirace a zajímavého čtení. Ať už vás zajímá oblast zdraví, pohybu, vaření či výběru vhodných produktů do domácnosti, v jednotlivých rubrikách je najdete všechny.

 

Inspiri.cz

Ať už si v internetových vodách budete chtít odpočinout nebo načerpat nové nápady, jsme tu pro vás. Inspiri.cz je magazín o interiérech, zahradách, životním stylu, zdraví i vaření, který vám přináší každý den pravidelnou dávku inspirace.

Homelook.cz

Abyste se doma cítili jako doma. Homelook.cz vám přináší nové nápady, rady do domácnosti, sezónní tipy i obsáhlejší články, které vám pomohou s výběrem. Jste milovníkem domácí kuchyně nebo raději kutíte na zahradě? Zabruste na stránky, kde najdete pomocnou ruku.

Krásný domov

Krásný domov je nový čtvrtletník, věnovaný těm nejútulnějším interiérům, krásným dekoracím a neodolatelným receptům. Přináší vám tu nejkrásnější esenci aktuálního ročního období.

Krásný rok

Lifestylový časopis Krásný rok slouží jako průvodce životem nejen na venkově. Hlavním poselstvím je přinášet čtenářům radost celý rok. Krásný rok je časopis, který slouží jako praktický průvodce životem nejen na venkově. Je upřímný, vtipný, osobní a opravdový.

Český rozhlas Liberec

Český rozhlas Liberec je regionální stanicí Českého rozhlasu. Vysílá pro Liberecký kraj –  konkrétně nás naladíte na Liberecku, Jablonecku, Frýdlantsku a Harrachovsku, Semilsku, Českolipsku, Novoborsku a v okolí Jablonného v Podještědí.

Hrajeme vám českou hudbu od popu přes country až po současnou muziku. Ve zpravodajství se zaměřujeme na aktuální informace z různých koutů našeho kraje. Naši publicisté vám pomůžou odhalit nevšední historii i současnost našeho regionu a uslyšíte u nás i zajímavé hosty.

Obydlíčko

Magazín o chytrém a hezkém bydlení.

Obydlíčko sbírá tipy na zajímavé vychytávky v bydlení. Píšeme, jak co vybrat, jak se o věci starat nebo konkrétní recenze.

proŘemeslníky.cz

Vyměňujte si své zkušenosti, pomozte kolegům s dotazy nebo ostatní inspirujte svými realizacemi. Cílem portálu proŘemeslníky.cz je vytvořit místo, na kterém naleznete spolehlivé informace napříč stavebními obory.