Tiskové zprávy

DŮM A ZAHRADA LOUNY

 

Veletrh „Dům a zahrada“ je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Všichni zahrádkáři, chalupáři, stavitelé, kutilové, prostě milovníci hezkého bydlení si přijdou na své při jarní prodejní akci, kde si můžou nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny, ovocné stromky, zahradní mechanizaci, zahrádkářské potřeby, ale nejen to. Připraveno je zde vše pro vylepšení vašeho obydlí od podlahy až po střechu.

DŮM A ZAHRADA LIBEREC

 

Výstava „Dům a zahrada Liberec“ přináší návštěvníkovi ucelený pohled na moderní trendy pro stavbu a bydlení. Tradice a prestiž zařadila veletrh k nejoblíbenějším akcím svého druhu. Náš domov je místem, kde trávíme většinu času svého života. Vybrat správně jistě není lehké pro žádného z nás. Výstava „Dům a zahrada Liberec“ se Vám snaží tento nelehký úkol v maximální míře ulehčit. Můžeme Vám pomoci přenést Vaše sny do reality. Vystavovatelé – specialisté ve svém oboru, Vám svými radami jistě zjednoduší rozhodování v dnešní velké konkurenci.

AUTOSALON LOUNY a RODINA A VOLNÝ ČAS

Největší motoristická prodejní a kontraktační výstava na výstavišti v Lounech. Výstava osobních, užitkových, nákladních automobilů, motocyklů a autopotřeb. Věříme, že sluneční paprsky dají vyniknout nablýskanosti a kráse automobilů 21 značek. Společně s „Autosalonem Louny“ lounské výstaviště přivítá výstavu „Rodina a volný čas“. Návštěva lounského výstaviště bude příležitost pro celou rodinu. Rodiče současní i budoucí, děti, hospodyňky i modeláři – vy všichni zbystřete pozornost. Chystá se akce speciálně pro vás. V září se lounské výstaviště promění v ideální výletní cíl, který byste určitě neměli minout!

DŮM LOUNY

Veletrh „Dům Louny“ je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Tradice, prestiž a rok od roku stoupající návštěvnost a rozloha výstavní plochy řadí veletrh k nejoblíbenějším akcím svého druhu. Vystavovatelé nachystali zajímavé slevy!

ČLOVĚK V PŘÍRODĚ a POTRAVINÁŘSKÝ A NÁPOJOVÝ SALON

Tradiční výstava „Člověk v přírodě“ a „Potravinářský a nápojový salon“. Tato výstava navazuje na tradici, která sahá až do první republiky a stala se oblíbenou mezi malými i velkými návštěvníky nejen z Loun, ale i dalekého okolí. Tradiční výstava drobného zvířectva a chovatelských potřeb. V pavilonu „A“ a jeho okolí bude souběžně s výstavou „Člověk v přírodě“ probíhat „Potravinářský a nápojový salon“. Ve vnitřních a venkovních prostorech budou prezentovat firmy zaměřené na potravinářské zboží a gastronomii, ale najdete zde i pomůcky do domácnosti. Milovníci vína si přijdou na své, při ochutnávce burčáku a různých druhů vín.

DŮM A BYDLENÍ LIBEREC

a

AUTOSALON LIBEREC

 

Přemýšlíte, jak si zkrášlit domov, zajímáte se o design a dekorace nebo chcete udělat radost svým blízkým? Veletrh „Dům a bydlení Liberec“ nabídne návštěvníkům kompletní a ucelený přehled novinek z oblasti bydlení, aktuální trendy, nové technologie i materiály. K vidění zde bude nejen designový, luxusní a stylový nábytek, ale i dekorace do interiérů a mnoho dalšího. Kdo hledá inspiraci pro zařízení svého bytu či domu, měl by určitě zavítat na veletrh Dům a bydlení. Inspiraci pro vybavení domácnosti, stejně jako výhodné cenové nabídky pro nákup najdete od pátku do neděle v Home Credit Areně Liberec.