Motorové kolečko Motúčko – poslušný a výkonný pomocník

Motorové kolečko už hodně lidí zná nebo o něm slyšelo. Ne každý si ho ale měl možnost vyzkoušet a osahat naživo.

Přijďte na výstavu Dům 2022 (19. – 21.8.), kde si budete moci Motúčko vyzkoušet.

Výhodou celé konstrukce Motúčka je i chytré přemýšlení. Prostě v jednoduchosti je síla. Snoubí se v něm reálná zkušenost ze stavby a její přetvoření v konečný produkt. Není zde žádné odtržení výrobku od reality kvůli líbivému designu a podobně. To je patrné například v podstatném detailu, že i s přídavnými kolečky se Motúčko pohodlně vejde do branky o šířce 80 cm. Nebo například v tom, že ovládací páčka na rukojeti je tak velká a robustní, že je možné ji pohodlně ovládat i v pracovních nebo teplých rukavicích. S nadsázkou se dá říct, že Motúčko oprašuje řemeslnou výrobní poctivost u nás dříve běžnou. Veškeré díly jsou zpracovány a vymyšleny tak aby vydržely a fungovaly. Na Motúčku není místo na nějaké „kurvítko“, které se za rok rozbije a donutí nás utrácet peníze v servisu. K tomu je pro mne velkou přidanou hodnotou i ta skutečnost, že je vymyšleno a vyráběno v Česku.

Marketingoví odborníci tvrdí, že principiálně novému výrobku trvá nejméně sedm až devět let, než na trhu dostatečně zakotví. Vynález Motúčka bychom mohli asi srovnat s vynálezem akumulátorového šroubováku. O něm se zpočátku zdálo, že bude výsadou dílen a firem, dnes jej ale má doma snad úplně každý a většinou několik.

Motúčko navíc průběžně inovuje. Široké spektrum přídavných zařízení (nosič břemen, pluh sněhový, pluh orací, vertikutátor, válec, hrábě, zametač, vřetenová sekačka, nosič popelnic, ISO koule a další), je jednoduše a ve vteřinách připojitelné na univerzální nosič příslušenství, který je trvalou součástí Motúčka.

V poslední době se stala velmi oblíbenou verze tříkolového Motúčka Triglav. Celou hmotnost nákladu v tomto provedení nesou tři kola Motúčka a šetříme tak vlastní sílu, energii i páteř a klouby.

V kombinaci s různými korbami, které mají obsah až 200 litrů, popřípadě jsou ploché trubkové na svoz dřeva v lese či s nástavbou na šest plastových třicetilitrových „masovek“ nebo držákem pro včelí úly, získáváme velice účinný univerzální stroj, který v mnohém předčí klasický domácí traktůrek.

Prodej Motúček úspěšně roste a cíl jeho výrobce ‚Motúčko na každou zahradu‘ se stává stejně reálným jako Aku-šroubovák do každé domácnosti! Přijďte si své Motúčko vybrat i vy na výstavu DŮM 2022 (19. – 21.8.) ZA VÝSTAVNÍ CENU!!!