Allstav – Kvalitní a rychle postavené rodinné domy na klíč na výstavě Dům 2023

Proč stavět s ALLSTAVem?

Podívejte se na 20 hlavních předností našich dřevostaveb. Další informace vám rádi poskytneme na našem stánku na výstavě Dům 2023, 1. – 3. září na Výstavišti Louny.

Mimo jiné získáte nadstandardní výbavu v základní ceně: tepelné čerpadlo Panasonic v ceně domu na klíč, konstrukce krovu a hranolů stěn z lepeného dřeva, dvojité opláštění stěn, v případě dodávky základové desky také vysokou ochranu hydroizolace.

Český ALLSTAV sbíral zkušenosti s realizací ekonomických i individuálních dřevostaveb více než dvacet let, a to nejen v mírných klimatických podmínkách. Přes 1 000 domů realizovaných napříč Evropou a africkým Marokem dotvářely zkušenosti týmu profesionálů, který došel k jednoznačnému závěru: je nezbytné nabídnout zákazníkům cenově dostupné domy s možností volby. Nikdy není dopředu jasné, jakým směrem se bude životní cesta rodiny ubírat. Požadavky na životní komfort se zkrátka dotvářejí a formují s postupem času. Vyrábět tedy unifikované katalogové domy s jednotným interiérovým uspořádáním není klíčem k oslovení dnešního zákazníka.

Montovaná dřevostavba na klíč, ale s uspořádání podle potřeb a životních plánů uživatelů? I to je možné. Další informace s vámi rádi probereme na našem stánku na výstavě Dům 2023, 1. – 3. září na Výstavišti Louny.