Nejprodávanější kuchyňský robot

Ronic

nejprodávanější kuchyňský robot , který je již 30 let u nás na trhu  a drží si stále svoji kvalitu, a tím i své zakazníky. To mohou potvrdit Ti, kteří ho již mají a denně používají.

Stále jsou k dostání náhradní součástky, i díly k dokoupení a samozřejmě celý robot ve třech velikostech. Na výstavě je pro naše  staré i nové zákazníky připravena zajímavá sleva při koupi celé soupravy Ronic Rytmo, Ronic Partner a nebo Ronic 4000 . Přijďte se podívat v čem jsou nové modely výkonnější a lepší, popřípadě dokoupit si nové díly např. novou misku,nože ,různé provedení sekacích lišt , mixér či šlehací metličky.

Ronic je robor, který Vám svojí kvalitou a výkonem usnadní život v kuchyni a přitom je tak malý, že ho můžete nechat stát na kuchyňské lince. A to je důvod proč ho na rozdíl od jiných kuchyňských robotů budete skutečně denně používat.

Český porcelán

Český porcelán stále zůstává kvalitní a krásný. Na výstavě Člověk v přírodě Louny  si můžete zakoupit hrnky různých velikostí a s různými motivy.

Drahé kameny

Drahé kameny, polodrahokamy a výrobky z nich udělají radost a ozdobí nejen ženy, ale mohou si vybrat i muži.

Čaje a kávy

Káva je pochutina, která nejen chutná, ale je i zdravá. Firma Oxalis vybírá ty nejkvalitnější zrna, které čerstě praží a Vy si ji můžete také dopřát  a vychutnat pokud nás najdete , jistě budete její vůní a  chutí nadšení .

Čaje mají úžasnou schopnost , že v létě osvěží a v zimě zahřejí. Firma Oxalis pro Vás připravila nekolik druhů ledových čajů. Chutnají fantasticky a jsou plné antioxidantů a vitamínů . Osvěží Vás a navíc prospějí Vašemu zdraví. Přijdte si vybrat dle Vaší chuti.