Eurookna Pražák – spolehlivost s tradicí se představí na výstavě DŮM 2021

Eurookna Pražák – spolehlivost s tradicí se představí na výstavě DŮM 2021. Rozhodněte se pro nová okna a dveře z dílny společnosti eurookna Pražák a získáte individuální přístup a technické poradenství, návrh a grafické zpracování cen v nejnovějších počítačových programech na konstrukci oken, zaměření, dopravu, demontáž starých a odbornou montáž nových oken, podle přání i zapravení špalet a likvidaci starých oken. Co dalšího nabízíme zjistíte na našem stánku na výstavě DŮM 2021 (3. – 5.9.) – najdete nás v pavilonu E.

 

Dřevěná eurookna a dřevěné vchodové dveře jsou klasika, kterou vyrábíme po celé generace a umíme to. Dokonalý vzhled, dlouhá životnost a snadná údržba jsou jedním z mnoha důvodů, díky kterým kvalitní eurookna přečkala boom plastových oken a stále patří mezi nejčastější výplně otvorů u nových staveb i rekonstrukcí.

Eurookna jsou díky špičkovým parametrům určena i pro nízkoenergetické a pasivní stavby, kam dodáváme eurookna IV78 a eurookna IV92 s trojsklem.

Dřevohliníková okna a dřevohliníkové dveře – dřevohliník je nový trend v produkci oken a dveří, který zdaleka není ovlivněn jen “módou”. Spojení klasiky (dřeva) a hliníku představuje optimální volbu pro vysokou odolnost, dlouhou životnost, minimální, až téměř nulové nároky na údržbu a optimální úsporu energií. Dřevohliníková okna a dveře jsou vhodné nejen pro pasivní domy a díky modernímu designu jsou ideální pro nové, moderní domy, kde vám budou sloužit po dlouhé roky.

V nabídce společnosti PRAŽÁK najdete také posuvné dveře, tzv. posuvky (HS portály) a zimní zahrady. Od roku 2010 vyrábíme dřevohliníkový fasádní systém a bezrámové zasklení oken pod označením INTEGRALL.

Všechny výrobky mají osvědčení nejvyšší kvality ze zkušebny STV ve Zlíně doložené certifikáty. V roce 2004 jsme získali certifikát o řízení jakosti podle požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2008, který je pravidelně obnovován.

Společnost PRAŽÁK s r.o. zakoupila v roce 2014 nové obráběcí centrum Soukup Wizard 4L. Toto centrum umožňuje moderní design se zaoblenými hranami – poloměr zaoblení R8.