Čendulka – to je vše kolem šicích strojů a šití

Čendulka – to je vše kolem šicích strojů a šití + ještě něco navíc z galanterie, pletení, háčkování, potřeb pro patchwork…..
U nás se můžete spolehnout na profesionální znalosti, individuální přístup.

Naše práce je zároveň koníčkem i zábavou, šicí stroje nás baví 😉

Přijďte na náš stánek na výstavu Dům a zahrada. Přivezeme plno strojů, podáme Vám veškeré informace a samozřejmě jsou pro Vás připraveny výstavní ceny.

 

Na co se můžete například těšit:

Overlock Garudan GOV-1004-24 (komplet)

Díky elektronicky řízenému servomotoru je overlock rychlejší a zvyšuje produktivitu výroby až o 35 %. Integrované LED osvětlení, nízké vibrace a hlučnost zajišťují komfort při šití. Šicí stroj využijete především v šicích dílnách, opravnách a zakázkových krejčovstvích, kde se střídají různé typy materiálů a nití.
Šicí stroj je určen k obnitkování a sešití elastických materiálů. Galanterie Čendulka

Garudan GF-1105-147 LM (komplet)

Univerzální profesionální šicí stroj Garudan od českého výrobce šicích strojů. S tímto strojem obsáhnete všechny běžné šicí operace. Automatické funkce:
odstřih nití, zdvih patky, programovatelné zapošití na začátku a konci šití, přidržení nitě (plní funkci odhozu nitě) a programy šití usnadňují a zefektivňují výrobu.
> Spodní ponorné podávání posouvá šitý materiál podavačem.

Vyšívací stroj Brother Innov-Is V3 LE

Při koupi tohoto stroje obdržíte poukaz na 1 hod. školení na vyšívací program PE design v hodnotě 500,- korun zdarma.

Limitovaná edice má oproti původnímu modelu větší vyšívací plochu 300 x 200 mm a umožňuje vyšít ještě větší a složitější vzory.

Co je nového v limitované edici?

zvětšená vyšívací plocha 20x30cm
jiné rámečky 20×30 a 20×20 cm
možnost psát písmo na více řádků
patka s LED svícením v základní výbavě
vylepšená stehová deska

Šicí a vyšívycí stroj LADA L90

Lada L90 je plnohodnotný šicí, vyšívací a quiltovací stroj – vše v jednom. Pouhým nasazením vyšívací jednotky změníte šicí stroj na vyšívací s maximální plochou výšivky 120 x 180 mm. Má velmi jednoduchou obsluhu navíc obohacenou o řadu nových funkcí, zejména ovládání vyšívání pomocí aplikace v češtině ve Vašem tabletu nebo chytrém telefonu, díky které je vyšívání a úprava výšivek rychlá a jednoduchá. Aplikaci můžete mít ve více zařízeních a s výšivkami můžete pracovat, i když nejste u Vašeho šicího stroje. Na celý stroj je poskytována plná pětiletá záruka.

Jako dárek navíc dostanete software pro tvorbu a úpravu výšivek, který je plně v češtině a podporuje písmena s českou diakritikou ( háčky, čárky … ).