Bylinky pro Vás

Pěstujeme bylinky s láskou a bez použití chemických prostředků. Naše zahradnictví Byliny pro vás najdete na výstavě Dům a zahrada nabízí opravdu velký výběr sazenic léčivých rostlin. Naleznete u nás jistě vše, nač si vzpomenete – od našich bylinek až po exotické léčivé rostliny. Byliny pěstujeme s velkou láskou a péčí a samozřejmě bez použití chemických prostředků. Naše bylinky vyrůstají na slunci, ne pod umělým osvětlením.

Většina lidí dnes žije v neustálém spěchu a stresu. Takto se opravdu žít nedá. Nemůžeme se divit, když pak přijde nějaká nemoc, která nás donutí, abychom se na chvíli zastavili. Tělo se nám tím často snaží sdělit, že něco děláme špatně, něco je v nerovnováze. Je potřeba udělat si čas na sebe, zamyslet se nad svým životem, najít vnitřní klid a mír a vydat se tou správnou cestou.

Když si k tomu ještě několikrát za den připravíme bylinkový čaj a vytvoříme si z toho takový malý rituál a čas na relaxaci, tělu to rozhodně prospěje. Ráda vám poradím, které bylinky jsou v tuto chvíli právě pro vás nejvhodnější a jak je užívat. Mám radost z lidiček, kteří mi pak hlásí své malé i velké úspěchy 🙂

Motto: Naše zdraví je to nejcennější, co máme.