Automatické kotle SAS na výstavě Dům 2021

TopEko24, mladá dynamická firma, která zastupuje renomované výrobce automatických kotlů na uhli, pelety a štěpku. Poskytujeme odborné poradenství,montáže, záruční a pozáruční servis. Máme v sortimentu kotle pro rodinné domy i pro velké průmyslové budovy. Nabízíme kvalitu, lidský přistup a profesionalitu. Na výstavě Dům 2021 nás najdete v pavilonu D.

PROČ KOTLE SAS?

Kotle SAS se vyznačují především kvalitou a precizností v zpracování. Uplatnily jsme dlouholeté zkušenosti a připomínky zákazníků. Jsme na trhu od roku 1880. Kotle SAS jsou synonyma mistrů těžké váhy a robustní konstrukce. Máme spoustu ocenění, např. EUROTOPTEN pro rok 2016, výrobky zapsané v seznamu BAFA (17Kw-46Kw) a další.

 • Konstrukce našich kotlů umožňuje výměnu peletového hořáku na uhelný a obraceně.

  při koupi kotle na spalování uhlí, lze časem změnit podavač na SAS MULTI FLAME pro spalování pelet. Výměna je jednoduchá a zabere málo času, bez zásahu do instalace a složité přestavby konstrukce kotle.

 • Patentovaný hořák SAS MULTI FLAME

  konstrukce vyvinutá firmou ZMK SAS je chráněná patentem č. 67681 přihlášeným u Patentového úřadu. Tento hořák je součásti kotlů: BIO SOLID, BIO EFEKT, BIO SLIM, BIO MULTI, BIO COMPACT. Jedinečný dvoušnekový přesypový podavač odstraní riziko proniknutí ohně do zásobníku. Na rozdíl od jiných peletových podavačů,zde je  použito mnoho prvků z nerezové oceli včetně mechanického roštu ohniště. Rošt a spravené umístnění keramických tvarovek v prostoru topeniště  zaručuje dohoření nespálených spečených částek méně kvalitního paliva a dohoření zbytkových plynů. Systém pohyblivých roštů čistí topeniště bez nutnosti vyhasnutí kotle.

 • Plná automatizace

  KOTEL TOPÍ- VY ODPOČÍVÁTE! Řídicí jednotka sama určuje množství paliva ,potřebného pro plnohodnotný provoz kotle . V kombinaci s pokojovým termostatem šetři palivo a nepřetápí budovu. Kotel můžete ovládat pomocí pokojového termostatu nebo termohlavicích umístěných na radiátorech nebo kontrolovat jeho provoz z mobilní aplikace. Výhoda i pro následný vzdálený servis bez nutnosti výjezdu servisního technika.

 • Prodej, montáž, servis, náhradní díly na jednom místě

  U nás můžete zakoupit kotle SAS, objednat si jejich montáž a připojení do systému ústředního topení nebo Vám můžeme udělat nový topný systém na klíč. Kotel Vám dovezeme vlastní dopravou. Naši specialisté Vám kotel spustí a udělají revizi. Konzultace, servis 24 hodin denně. Zastavte se na našem stánku na výstavě DŮM 2021 (3. – 5. 9.) v pavilonu D.