Nízkoenergetické dřevostavby, vazníky, nosníky a krovy. Zateplujeme budovy PUR pěnou.

GARDE.CZ PŘIJEDE NA VÝSTAVU DŮM A ZAHRADA

Stavíme moderní nízkoenergetické a pasivní dřevostavby, které mají velmi nízké provozní náklady. Máme naše typizované projekty, ale společně s naším architektem jsme Vám schopni navrhnout a postavit dům přesně podle Vašich požadavků.

Dále se zabýváme tepelnou izolací. Tepelná izolace minimalizuje energetické ztráty budov. Kvalitním zateplením PUR pěnou dodáváme objektům tepelnou, hydroizolační i zvukovou ochranu. PUR pěna svými jedinečnými vlastnostmi a technologií aplikace umožňuje vytvoření celistvé vrstvy bez jakýchkoli spojů, spár a tepelných mostů.

Kvalitním zateplením PUR pěnou dodáváme objektům tepelnou, hydroizolační i zvukovou ochranu. PUR pěna svými jedinečnými vlastnostmi a technologií aplikace umožňuje vytvoření celistvé vrstvy bez jakýchkoli spojů, spár a tepelných mostů. PUR pěna má bezkonkurenční fyzikální vlastnosti. Ve stavebnictví lze PUR pěnu využít např. k zateplení a hydroizolaci základů domů, podlah, stěn, stropů, podkroví, šikmých a rovných střech.


Dále provádíme hydroizolační nástřik materiálem POLYUREA, který je ideální jako finální vrstva na rovné a šikmé střechy. Tento materiál vznikl před desítkami let v USA, zpočátku se využíval k nástřikům rámů a nákladových prostor užitkových a nákladních vozidel, a protože prokázal výborné vlastnosti, začal se postupně zavádět i do stavebnictví. A tak se dnes s POLYUREOU můžeme setkat na betonových podlahách v průmyslových podnicích a obchodních centrech a na řadě dalších míst, kde je potřeba použít materiál, který vydrží extrémní zátěž. POLYUREU lze také využít pro povrchovou úpravu bazénů a střech.